PAR MUMS

Juris Kokins

Krāslavas novada Kombuļu pagastā ar koka izstrādājumu darināšanu nodarbojas Juris Kokins. Koks ir paticis un interesējis kokamatnieku jau kopš agras bērnības. Tā ir sirdslieta. Prasmes ir pārmantotas no vectēva, jo arī viņš ir bijis kokamatnieks. Pirmo meistarklasi 1999.gadā koka laivu izgatavošanā un guļbūvju ciršanā ir mācījies un apguvis, strādājot par palīgu pie meistara. Koka trauku virpošanu apguvis pašmācības ceļā. 2014.gadā mantoja tēva īpašumu un jau 2015.gada nogalē Juris sāka strādāt savās dzimtajās mājās renovētā un pašierīkotā darbnīcā.

Savukārt kopš 2015.gada septembra, koka izstrādājumu darināšana pārtapa par mūsu, Ingūnas un Jura Kokinu kopējo sirdslietu.

Mēs piedāvājam gaumīgus, atšķirīga dizaina koka izstrādājumus, kuros ir apvienota ne tikai mākslinieciskā vērtība, bet arī praktisks pielietojums. Mūsu ģimenes lepnums – savdabīgie virpotie koka trauki ar mizu. Galvenās mūsu darināto koka izstrādājumu grupas, ko piedāvājam – galda un virtuves piederumi, interjera priekšmeti, rotaļlietas bērniem, suvenīri un aksesuāri – atslēgu piekariņi, veiksmes pogas, magnētiņi u.c.

Mūsu mērķis ir pastāvīgi attīstīties, pilnveidoties un patīkami pārsteigt gan esošos, gan potenciālos klientus ar jaunām un radošām idejām, darbiem.

Sākot ar 2016.gada maiju plānojam piedāvāt iespēju bez maksas apskatīt, kā arī iegādāties darinātos koka izstrādājumus Koka izstrādājumu prezentācijas telpā Skolas ielā 24, Kombuļu pagastā, Krāslavas novadā (Latvijā). Lūdzam sekot līdzi jaunākajai informācijai sadaļā Notikumi!

Gaidīsim ciemos!

 
 

Mūsu sadarbības partneri