ATSAUKSMES

caret-down caret-up caret-left caret-right
Vineta Plinta Krāslavas novadā radītā bērnu apģērba zīmola „Annas Skapītis” īpašniece

Krāslavas novadā radītā bērnu apģērba zīmola „Annas Skapītis” īpašniece piedāvā iegādāties oriģinālus, ekskluzīvus, augstas kvalitātes tērpus svētkiem un ikdienai (bērniem no 0-5 g.). "Tā kā strādāju tikai ar dabīgiem materiāliem, radās vēlme iepriecināt savus klientus ar mazu pārsteigumu, pie manis šūtiem tērpiem pielikt klāt Jura Kokina izdedzinātus koka eņģelīšus. Ir ideja, ko gribu realizēt arī turpmāk sadarbojoties ar Ingūnu un Juri Kokiniem. Savus draugus, radus Latvijā, Maskavā, Spānijā pārsteidzam ar unikāliem un oriģināliem Jura darinātiem koka traukiem, suvenīriem, magnētiņiem, atslēgu piekariņiem. Koka trauki, suvenīri ir lieliska ideja dāvanām ar ko patīkami pārsteigt savus mīļos. Paldies!"

Tatjana Kozačuka Biedrības „Latgales kulinārā mantojuma centrs” valdes priekšsēdētāja

"Sākot ar 2014.gada septembri Krāslavas novada tūrisma informācijas centram un biedrībai „Latgales kulinārā mantojuma centrs”, kuru telpās sekmīgi darbojas vietējo ražojumu un amatniecības izstrādājumu veikals, ar Ingūnu un Juri Kokiniem izveidojās laba sadarbība. Viņu koka izstrādājumi ir pelnījuši Krāslavas vietējo iedzīvotāju un tūristu pozitīvo novērtējumu. Produkcija (trauki, magnēti, zīmes, piekariņi u.c.) ir augstas kvalitātes, tāpēc šie izstrādājumi ir ļoti pieprasīti kā dāvanas un suvenīri, ko labprāt iegādājas veikala apmeklētāji. Tāpēc, pamatojoties uz mūsu iepriekšējo pozitīvo pieredzi un labām pircēju atsauksmēm par jūsu produkciju, arī turpmāk ar prieku sadarbosimies ar jums."

Gunta Ahromkina Biedrības "Foto klubs „Zibsnis”" vadītāja, projektu vadītāja Krāslavā

"Manas mājas interjerā lieliski iekļaujas Jura Kokina darinātie koka trauki, suvenīri. Kokamatnieks tiem devis ne vien māksliniecisku veidolu, bet arī praktisku pielietojumu. Ikdienā tos izmantoju kā augļu un saldumu traukus, dekorāciju, dažkārt - arī kancelejas piederumu glabāšanai. Jura Kokina koka trauki ir īpaši, tajos ieguldīta no paaudzes uz paaudzi mantotā mīlestība uz dabu, darbu un apkārtējiem. Paldies, trauki patiesi lieliski! Svētki ikdienā!"

Ilze Stabulniece Zirgu sētas „Klajumi” īpašniece

"Ingūnas un Jura Kokinu koka izstrādājumi ir gan dizainiski unikāli, gan universāli prakstiski pielietojami.

Zirgu sētā "Klajumi" skaistajās koka bļodiņās tiek pasniegti augļi, veidoti svētku noformējumi (piemēram, Ziemassvētku) un glīti sakārtoti bukleti ar informāciju saimniecības apmeklētājiem. Tūristiem patīk arī koka zirgu figūriņas, ko tūristi saņem dāvanā vai iegādājas."

Marika Rudzīte-Griķe SIA „ArGaumi” starptautisko projektu vadītāja, Līvānos

"SIA "ArGaumi" ir uzņēmums, kas savā darbībā tekstila nozarē nepārtraukti meklē jauninājumu iespējas, t.sk. apvienojot lina materiālu ar citiem dabīgiem materiāliem (mālu, stiklu vai koku). Tādā veidā arī radās sadarbība ar Juri Kokinu - viņa radošā gara, profesionālo prasmju un cilvēciskas atsaucības rezultāts. Mēs ļoti augstu vērtējam ne tikai Jura profesionālās un cilvēciskās īpašības (kam nenoliedzami ir būtiska loma abpusēji veiksmīgas sadarbības uzturēšanā!), bet arī tehnoloģisko risinājumu iespējas - vai tās ir mūsu lina somām nepieciešamās koka pogas, vai cenu zīmītes ozollapas formā, vai koka trauki mūsu veidotiem dāvanu komplektiem - Juris vienmēr (at)radīs atbilstošu tehnoloģisko risinājumu un pievilcīgu piedāvājumu. Papildus vēlamies uzsvērt Jura izstrādājumu augsto amatniecisko kvalitāti un dabīgo (ne ķīmisko) materiālu un vielu izmantošanu koka produktu apstrādē - mums tas ir ļoti būtiski, jo saviem eksporta partneriem Vācijā un Somijā cita veida instrādājumus (vai to detaļas) nemaz nevarētu piedāvāt. Ceram arī nākotnē uz tikpat veiksmīgu sadarbību, lai kopīgi popularizētu augstas kvalitātes Latgales amatnieku darinājumus ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē."